LT EN RU

Seminaras

Ar žinojote, kad mūsų dantys ne tik leidžia mums šypsotis, bet ir padeda užtikrinti puikią sveikatos būklę? Kiekvienas žmogaus kūno organas yra glaudžiai susijęs su visomis organizmo sistemomis, tad netekus dantų, pamažu netenkame ir sveikatos bei geros savijautos.

Jeigu Jūs susidūrėte su dantų netekimu ir ieškote būdo, kuris leistų Jums ir vėl šypsotis, džiaugtis gyvenimo komfortu ir nevaržomai mėgautis bet kokiu maistu, kviečiame atvykti į nemokamą seminarą!

Mūsų tikslas – suteikti Jums aiškią ir teisingą informaciją apie tai, kas nutinka netekus dantų ir padėti Jums pasirinkti patį tinkamiausią dantų atkūrimo būdą. Kiekvienas užsiregistravęs pacientas turės galimybę susipažinti su unikaliomis ir šiuolaikiškomis dantų atkūrimo galimybėmis ir gaus atsakymus į visus dominančius klausimus.

Seminaro svečius konsultuos ilgametę patirtį turintis gydytojas odontologas ortopedas, dantų protezavimo ir implantavimo specialistas Raimondas Savickas.

Mums rūpi Jūsų sveikata ir puiki savijauta, tad maloniai kviečiame atvykti!

  • KADA? Spalio 18 d., 18 val. 
  • KUR? Žemaitės viešbutis (Žemaitės g. 15, Vilnius)
  • TRUKMĖ: Seminaro trukmė ~2 val. 
  • INFORMACIJA: Visiems, dalyvaujantiems seminare, gydytojo odontologo ortopedo Raimondo Savicko konsultacija - nemokamai!
  • Registracija telefonu (+370 673 72 917) arba internetu 

 

REGISTRACIJA