LT EN RU

Odontologo kėdėje įprasta užsimerkti. Mes siūlome atsimerkti ir patirti nepamirštamų įspūdžių!

 

Apsilankymas pas gydytoją odontologą kai kuriems iš mūsų asocijuojasi su nemaloniais pojūčiais ir baime. Šiuos apsilankymus dažnai stengiamasi atidėlioti, o dažnas pacientas prieš vizitą nerimauja ir mano, kad patirs vien tik skausmą bei diskomfortą. Galiausiai atsidūrus odontologo kabinete trokštama, kad paskirta procedūra praeitų kuo greičiau. Šis jausmas pažįstamas ir Jums? Mes ryžomės pakeisti plačiai paplitusią nuomonę apie odontologo kėdėje patiriamas emocijas ir, pasitelkdami šiuolaikinių technologijų inovacijas, radome efektyvų sprendimą, padedantį nugalėti visas baimes.

Protezavimo implantavimo klinika gali pasiūlyti neįprastą prietaisą, kuris visos gydymo procedūros metu leis nukreipti dėmesį nuo savo baimių. Tai – inovatyvūs virtualios realybės akiniai, kuriuos pasitelkti galima bet kurios gydymo procedūros metu. Viskas ką jums tereikia padaryti – atsisėsti į odontologo kėdę, pasitikėti savo gydytoju, užsidėti virtualios realybės akinius, ausines ir atsipalaiduoti. Besimėgaudami stebimais vaizdais, visiškai nutolsite nuo realybės ir netgi pamiršite, kad esate odontologo kabinete.

Tikriausiai niekada negalvojote, kad odontologo kėdėje galėsite žiūrėti filmą ar mėgautis kitais neįtikėtinais vaizdais bei potyriais, tačiau tai įmanoma būtent Protezavimo implantavimo klinikoje. Atvykite ir įsitikinkite, kad vizitas pas odontologą gali būti ne tik nekeliantis diskomforto, bet ir malonus!

 

Specialistai Kontaktai