LT EN RU

Gydytojo komentaras - nemokamai internetu!

Gydytojas odontologas - ortopedas Raimondas Savickas

 

Susipažinkite su gydytoju

 

Galima sakyti, kad šių dienų odontologija žino, kaip galima efektyviai valdyti „amžinąją“ burnos ertmės ligą – dantų kariesą. Fluoro preparatai, taisyklinga asmeninė ir reguliari profesionali burnos ertmės higiena, valgymo kultūra sudaro realias galimybes išsaugoti dantis visą gyvenimą. Taigi mes žinome, kaip kovoti su „nešvaros“ ligomis, bet kartu ryškėja patologijos, kurias lemia „civilizacijos pasiekimai“. Radikaliai keičiasi daugybės žmonių gyvenimo būdas. Mūsų kasdienybė – greitis, informacijos gausa, nuolatinis sprendimų priiminėjimas, t. y. nuolatinis stresas ar nerimas. Šiandien odontologai pastebi dažnėjančią ir, blogiausia, jaunėjančią burnos ligų grupę – patologinį (spartesnį nei įprasta tam tikram amžiui) dantų dilimą, bei vis dažnesnį dantų netekimą.

 

Ką daryti?

  • Užpildykite apačioje esančią registracijos formą
  • Trumpai pristatykite savo nusiskundimus
  • Prisekite savo nuotrauką, tai gali būti 3D/2D žandikaulio nuotrauką; šypsenos nuotrauką; asmenukę;
  • Užpildę registracijos formą, išsamų atsakymą gausite nurodę savo el. paštą tiesiai iš gydytojo odontologo - ortopedo Raimondo Savicko!

 

Registracijos forma

 

Gaukite NEMOKAMĄ komentarą internetu!

Taupant Jūsų laiką, siūlome pasinaudoti galimybe nemokamai pasikonsultuoti su gydytoju internetu. Gydytojas odontologas – ortopedas Raimondas Savickas el. paštu atsakys į visus Jūsų norimus klausimus, pateiks išankstinę diagnozę bei rekomendacijas dėl gydymo.