LT EN RU
Profesionalumas ir žmogiškas dėmesys!

Mūsų gydytojai pasiruošę padėti Jums vėl šypsotis!

Paslaugos
Informacija prieš atvykstant

Gerbiami pacientai,

informuojame, kad nuo liepos 5 iki liepos 19 dienos Protezavimo-implantavimo klinika atostogauja.

Į Jūsų klausimus dėl vizitų, registracijos ir el. laiškus atsakysime atostogoms pasibaigus. Dėkojame, kad renkatės mus, iki greito pasimatymo!

Mūsų filosofija

  • Natūralus dantis – unikalus, evoliucijos ištobulintas kramtymo organas. Todėl pirmiausia reikia stengtis išsaugoti tai, kas dar nepažeista, – plačiai taikyti profilaktikos priemones ir kuo mažiau žalojančius gydymo metodus.
  • Dantys – tai tarsi malūno girnos; jiems gydyti turi būti naudojamos tvirtos, praktiškai pasiteisinusios technologijos.
  • Klinikos didžiausia vertybė – jos geras vardas. Stengdamiesi padėti savo pacientams, turime nuolat išlaikyti aukštą darbo kokybę, švarą, vykdyti žinių ir įrangos atnaujinimą.

Plačiau apie klinikos darbo filosofiją

Profesionalų komanda

  • Klinika specializuojasi dantų restauravimo ir implantavimo srityje. Kartu atliekame visapusišką paruošiamąjį dantų ir aplink dantis esančių audinių gydymą.
  • Čia dirba skirtingų odontologijos sričių specialistų darni komanda, jau daugelį metų sėkmingai padedanti į kliniką besikreipiantiems pacientams. Profesionalumo lygiui išlaikyti, klinikos gydytojai nuolat tobulinasi Lietuvos ir užsienio moksliniuose renginiuose.
  • Kai vykdoma didelės apimties burnos rekonstrukcija, visą gydymo procesą – komunikaciją tarp skirtingų specialistų koordinuoja vienas atsakingas gydytojas.

 

Jūsų šypsenomis rūpinamės

nuo 1999 metų
Garantuojame 100% kokybę

KIEKVIENĄ MĖNESĮ ĮDEDAME

~200 įvairių protezų ir implantų

Aplankykite mūsų Video galeriją

Video

Odontologijos klinika pasitiki ir rekomenduoja


Odontologijos klinika Vilniuje

Specializuotą „Protezavimo - implantavimo“ odontologijos kliniką verta rinktis dėl šių priežasčių: